Tutaj jesteś

Dmuchane jacuzzi – co warto wiedzieć przed zakupem?

6 czerwca 2022 Ogród


Jest to doskonała alternatywa dla klasycznych drogich urządzeń. Jest o wiele tańsze i nie wymaga tyle miejsca. Gdzie najlepiej postawić jacuzzi? Jaki jest koszt takiego urządzenia i dlaczego warto wybrać pompowane jacuzzi? Oto odpowiedzi!

Zalety dmuchanego jacuzzi

Porównując dmuchane jacuzzi do klasycznego okazje się, że jest tak samo funkcjonalne.

  • Jest wykonane z grubego i wytrzymałego PCV, a konstrukcja jest wykonana ze stelażu. To powoduje, że jest odporne na napór wody, a do tego niezwykle stabilne.
  • Konstrukcja jest tak zaprojektowana, że nie przewróci się pod naporem osób siedzących w środku.
  • Jacuzzi nie przekręci się ani nie ugnie, swobodnie mogą siedzieć w niej dorosłe osoby oraz dzieci.
  • Do tego nie zajmuje więcej miejsca niż basen ogrodowy, a może pełnić jego funkcje, jeśli woda nie zostanie tak mocno podgrzana.
  • W cenie jednego urządzenia można uzyskać basen dla dzieci i jacuzzi dla dorosłych.
  • Dysze wodne działają tak samo jak w klasycznym jacuzzi i jakość jest bardzo wysoka, a droższe modele mają nawet dodatkowe funkcje takie jak różne poziomy masażu oraz dekoracyjne oświetlenie LED.

Jaki jest koszt dmuchanego jacuzzi?

Instalacja i użytkowanie tego typu sprzętu to o wiele niższy koszt niż w przypadku klasycznego urządzenia. Koszt zakupu jest także znacząco niższy. Dmuchane jacuzzi jest mobilne, więc można go postawić w innym miejscu, gdy tylko zmieni się koncepcja. W cenie dmuchanego jacuzzi są wszystkie elementy potrzebne do jego użytkowania, nie generuje dodatkowych kosztów. Tak samo jest z eksploatacją, dużo łatwiej jest utrzymać je w czystości. Jest tak samo higieniczne jak klasyczne, również wymienia się w nim filtry, w wodę można czyścić za pomocą specjalnych kapsułek.

Małe modele to koszt nawet do 2 tysięcy złotych, jednak większe jacuzzi oraz im więcej posiada udogodnień tym cena proporcjonalnie wzrasta.

Jednak to nie cena powinna być wyznacznikiem wyboru, najważniejsza jest jakość wykonania jacuzzi, bo to właśnie jakość przekłada się na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Jaki rozmiar wybrać?

Przede wszystkim należy dopasować wielkość jacuzzi do ilości miejsca jakie jest w ogrodzie lub na tarasie, bo w obu miejscach sprawdzi się doskonale. Ile osób będzie korzystało z jacuzzi? Dzięki tej wiedzy będzie można zdecydować jak duży ma być sprzęt. Może być małe dwu-osobowe, a jeśli rodzina jest większa świetnie sprawdzi się duża wersja dla czterech lub nawet sześciu osób.

Decydując się na dmuchane jacuzzi warto zwrócić uwagę, by miało solidny stelaż, dzięki temu będzie odporne na uszkodzenia. Bardzo ważnym elementem jacuzzi jest panel sterowania, ważne by był przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze.

Nawet w niewielkim ogrodzie można zmieścić jacuzzi dmuchane, dodatkowo można z niego korzystać jak z basenu. Jacuzzi jest w pełni bezpieczne i funkcjonalne. To doskonały pomysł na spędzenie gorących oraz zimnych wieczorów na powietrzu. Takie rozwiązanie będzie służyło przez długie lata!

 

Witryny drewniane

Redakcja slowdizajn.pl

Witamy na Slowdizajn.pl – serwisie dedykowanym wszystkim miłośnikom designu, którzy cenią sobie równowagę, piękno i funkcjonalność. Nasza redakcja składa się z pasjonatów designu, architektury, ogrodnictwa oraz nowoczesnych technologii, którzy z radością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszą misją jest inspirowanie czytelników do tworzenia przestrzeni, które odzwierciedlają ich osobowość i styl życia, a jednocześnie są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. W naszych artykułach znajdziesz porady dotyczące urządzania wnętrz, zakupu unikalnych przedmiotów, pielęgnacji ogrodów, a także najnowsze trendy w nieruchomościach i budownictwie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?