slowdizajn.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

jak urządzić małą łazienkę
Dom

Łazienka

Mała łazienka to utrapienie każdego z mieszkańców. Problem tkwi przede wszystkim w starych blokach, w mieszkaniach gdzie w łazience nie było nic poza podstawowym sprzętem typu umywalka czy też wanna. Standard mieszkaniowy przez ostatnią dekadę poszedł bardzo mocno do góry co jest plusem dla nas, lecz ograniczony metraż do wykorzystania w łazience jest bolączką. Doszło o wiele więcej wyposażenia łazienki, wanny z masażami, suszarka, pralka i cała reszta podstawowych elementów współczesnych czasów. Jak urządzić mała łazienkę ? Czy jest jakiś złoty środek na ten problem? Oczywiście że jest !

Na czym nam zależy w tym wypadku?

Na minimalistycznym wyposażeniu i standardzie łazienki. Przede wszystkim w sklepach są przeróżne elementy wyposażenia łazienki, które można połączyć bądź skupić tylko na jednym miejscu. Wykonanie remontu, schowanie wszystkiego pod ścianami karton-gips to jedno z najlepszych wyjść z tej całej sytuacji. Oczywiste jest to, że łazienka w metrażu będzie jeszcze mniejsza, lecz zaoszczędzimy przestrzeń do swobodnego poruszania się po pomieszczeniu. To właśnie w toalecie się szykujemy do dnia. Kobiety tworzą piękne makijaże, męska część grona odbiorców zajmuje się dopieszczaniem swojego wyglądu. W łazience właśnie rozpoczynamy dzień jak i kończymy. Po całym dniu, każdy marzy o gorącej kąpieli, nikt nie pogardzi jakuzzi czy też masażom które są w wannie. Także udowodniłem Ci iż toaleta to ważny punkt każdego mieszkania, wróćmy więc do wystroju.

Jak urządzić małą łazienkę ?

Duże lustro. Wbrew pozorom ogromne lustro wizualnie powiększy łazienkę, jak i dzięki temu w kryzysowej sytuacji oboje z domowników są w stanie w tym samym czasie zadbać o swój wygląd. Minimalizm, celujmy w elementy wyposażenia mniejszych gabarytów a przede wszystkim ważne jest to by nie mieć wszystkiego za dużo. W małych pomieszczeniach natłok wyposażenia je zdecydowanie zmniejsza a tego byśmy nie chcieli w ciasnej łazience. Pamiętaj, producenci większości sprzętów wyposażenia wykonują również rozmiary nie standardowe, co ułatwi Ci urządzenie ciasnego pomieszczenia. Pojemna komoda wraz z umywalką zamontowaną już na stałe na pewno zaoszczędzi trochę przestrzeni, a przy okazji do pojemnej komody łazienkowej schowasz większość produktów używanych w toalecie typu ręczniki, chemia itp. Dla chcącego nic trudnego, ogranicza Cię tylko i wyłącznie wyobraźnia. Możesz skorzystać z gotowych projektów jak i skorzystać z usług profesjonalnych firm się tym zajmujących, wspólnie znajdziecie na pewno rozwiązanie tego problemu.